Hinnad

Elu on jagamiseks. Sõprade ja kogu maailmaga. ZEN annab sulle selleks kõik võimalused: piiramatu kiirusega interneti, kõned ja sõnumid.

Kõige soodsamad pakkumised 

Sulle vajalikud teenused saad terveks kuuks ette osta, nii saad parimad hinnad. Paketi aktiveerimiseks helista numbrile, mille leiad tabeli viimasest reast.

 

ZEN rõõmustab! Kõigi ZENi pakettidega saad kasutada just nii kiiret netti, kui sinu telefon laseb – 4G telefoniga piiramatu kiirusega 4G netti, 3G telefoniga piiramatu kiirusega 3G netti :)

  • Valitud paketi tellimise numbrile helistades aktiveerub paketipõhine sideteenus 30 päevaks (kehtib viimase kalendripäeva lõpuni) või kuni mahtude täitumiseni (edaspidi paketi kehtivusaeg).
  • Mitme paketi tellimisel on paketipõhine sideteenus aktiivne 30 päeva alates viimase paketi tellimisest ning pakettides sisalduvad teenusmahud liidetakse.
  • TÄHTIS TEADA! Tellitud paketi hind arvestatakse sinu kõnekaardi kõneaja jäägist maha.
  • 4€, 5€, 8€ ja 15€ paketis kuuluvad "Kõned teistesse võrkudesse" hulka kõik kõned, mis tehakse Elisa, Telia või Tele2 mobiilivõrku. 15€ paketis on „Kõned teistesse võrkudesse“ mahu täitumisel Elisa võrgus kõik kõned piiramatult tasuta kuni paketi kehtivusaja lõppemiseni.
  • Teenuspaketid võimaldavad piiramatut kiirust 2G, 3G ja 4G võrgus, olenevalt millist võrku sinu seade toetab.

Kuidas saad endale parimad hinnad? Vaata SIIT.

Hea teada! Kui soovid teada, kui palju sul veel paketis antavat internetti, kõneminuteid või SMSe alles on, siis vali telefonil *135*11#.