Reisipaketid


Võta ZEN reisile kaasa! See on lihtsalt nii palju soodsam ja mugavam mis iganes teistest võimalustest! ZENi uute reisipakettidega on nett alati piiramatu kiirusega, nii nagu Eestis juba harjunud oled, ja miskit lepingut pole vaja sõlmida.

Kui tahad nii helistada kui netis surfata…

ZENi reisi nutipaketiga on Sul kõik vajalikud teenused olemas 30 päevaks. Kui reis on lühem, saad paketti lihtsalt Eestis edasi kasutada.

* Paketid kehtivad Eestis, Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis ja Horvaatias Tele 2 võrgus ning Norras, Rootsis, Taanis, Ungaris ja Bulgaarias Telenori võrgus. 

Kui tahad ainult netis surfata...

Nii nagu Eestis, saad ka netipileteid osta kas päevaks, nädalaks või kuuks. Just nii nagu vajad. Ja muidugi on nett alati piiramatu kiirusega.

Paketid kehtivad Eestis, Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis ja Horvaatias Tele 2 võrgus ning Norras, Rootsis, Taanis, Ungaris ja Bulgaarias Telenori võrgus.

Pakettide tingimused leiad siit.

Kui reisid riikidesse, kus ZENi reisipaketid ei kehti…

Kui reisid mõnda muusse Euroopa Liidu riiki, siis võta kindlasti ka ZEN reisile kaasa! Hinnad on kõikjal Euroopa Liidus väga soodsad. Alates 1. jaanuarist maksab Euroopa Liidu riikides kõneminut 0,0384 €, kõne vastuvõtmine 0,0109 € ja SMS 0,012 €. Ka netis saad muretult surfata – 1GB maksab vaid 7,37 €!

Kui reisid Euroopa Liidust väljapoole, tutvu hindadega siin.