Kõige soodsamad pakkumised

NB! Antud pakkumine on aegunud.


Elu on jagamiseks. Sõprade ja kogu maailmaga. ZEN annab sulle selleks kõik võimalused: interneti, kõned ja sõnumid. 

Kõige soodsamad pakkumised 

Sulle vajalikud teenused saad terveks kuuks ette osta, nii saad parimad hinnad. Paketi aktiveerimiseks helista numbrile, mille leiad tabeli viimasest tulbast..

Kehtiv 21.04.2015 - 25.05.2015

Elisal on õigus aktiivses pakkumises olevaid pakette igal ajal ajakohastada, muuta nende sisu ja koosseisu, lisada uusi pakette ja vanu eemaldada. Sellised muudatused ei mõjuta tagasiulatuvalt klientide poolt juba altiveeritud pakette.

*Tellimise numbrile helistades aktiveerub teenus 30 päevaks alates ostmishetkest või kuni mahtude täitumiseni.

*TÄHTIS TEADA! Tellitud paketi hind arvestatakse sinu kõnekaardi kõneaja jäägist maha.

*4, 5 ja 8€ teenuspaketi aktiveerijatel kuuluvad "Kõned teistesse võrkudesse" hulka kõik kõned, mis tehakse Elisa, EMT või Tele2 võrku. 15€ teenuspaketi aktiveerijal on piiramatud Elisa võrgusisesed kõned ja "Kõned teistesse võrkudesse" hulka kuuluvad kõned, mis tehakse EMT või Tele2 võrku.

Maksimaalselt võib ühe kalendrikuu jooksul osta kaks teenuspaketti. Tingimuse rikkumine on käsitletav ZEN kasutamistingimuste olulise rikkumisena ja annab Elisale õiguse piirata sideteenuste osutamist, sulgeda kõnekaart ja/või piirata paketi tellimist 2 kuud alates piirangu seadmisest. 8€ ja 15€ paketi tellimisel kahe paketi tellimise piirangut kalendikuus ei rakendu.