Stardikas

ZEN on midagi enamat kui lihtsalt kõnekaart. ZEN on internet, kõned ja sõnumid sinu mobiilis. Soodsalt. Iga kell. Igal pool. Lepingut sõlmimata.

  • ZENiga saad netis piiramatu kiirusega surfata... just nii kiirelt, kui sinu telefon võimaldab. Vali selleks kas netipilet või mõni pakett siitsamast lehelt veidi allpool.
  • Sa saad sõpradega piiramatult rääkida. Jah, just, võid rahumeeli unustada end sõpradega rääkima, kasvõi terveks kuuks. ZEN lihtsalt pakub sulle pakette, kus sisalduvad kõik eluks vajalikud teenused ja teiste ZENi kasutajatega kõnesid sisaldub paketis piiramatult. Nii et koos sõpradega ZENi!
  • Sa saad vaid 5 € eest terveks kuuks kõik vajalikud teenused – neti, kõned ja sõnumid. Vaata meie häid ja mugavaid pakette allpool.
  • Lepingut pole vaja sõlmida. Lihtsalt naudi kvaliteetseid teenuseid ja jaga elu!
  • Võta ZEN ka reisile kaasa! ZENiga saad lihtsalt kasutada eriti soodsaid ja mugavaid reisipakette.

Kust ma ZEN'i saan?

ZENi kasutamiseks vajad stardikat, milles sisaldub:

  • ZEN kõnekaart
  • Lihtne kasutusjuhend
  • 3 € tasuta kõneaega

ZENi stardikad on müügil 2500 müügipunktis üle Eesti – kioskites, postkontorites, tanklates ja isegi toidupoodides :)

Kuidas ZENist kõige rohkem rõõmu tunda?

Kõige lihtsam ja soodsam võimalus ZENi kasutamiseks on pakett. ZENil on 4 vinget paketti, mille seast vali endale sobivaim. Pakett kehtib pärast tellimist kuni mahu lõppemiseni või kuni 30 päeva. Pärast paketi lõppemist võid taas uue paketi tellida ja just sellise nagu sulle meeldib!

Teenuse aktiveerimiseks tuleb helistada Tellimise numbrile, mille leiad alljärgnevast tabelist.

Paketi tellimine on imelihtne. Helista lihtsalt paketi tellimise numbrile ja tehtud! Kui kõnekaardil piisavalt raha ei ole, saad kõnekaarti laadida siinsamas kodukal.

Vajad pakettide kohta lisainfot? Loe SIIT.

Hea teada! Kui stardikal olev kõneaeg otsas, pole vähimatki vajadust uut stardikat osta, sest oma ZENile saad kõneaega lisaks laadida, loe lähemalt siit.