ZENi eelised

ZEN kõnekaardiga on sul kõige rohkem võimalusi tasuta suhtlemiseks! Väärt omadusi on muidugi teisigi.

pildid_veebi_3.jpg

 • ZEN ON SOODNE JA MUGAV!

  Üks kõne teenusnumbrile ja Sul on terveks kuuks väga soodsalt olemas kõik vajalikud teenused – piiramatu kiirusega internet, kõned igasse võrku ja sõnumid. Ehk siis, ZENiga saad kõik vajalikud teenused endale terveks kuuks ette osta. Elu sama mugav ja soodne nagu lepingulisel kliendil aga ei mingit lepingut ega kohustust paketti iga kuu osta!

 • ZENIGA SURFAD NETIS PIIRAMATU KIIRUSEGA JA ÜLIODAVALT!

  ZENi pakettides on piiramatu kiirusega nett juba sees aga kui sellest ei piisa või kui sa ei taha kasutada ZENi pakette, siis saad netis surfamiseks osta netipileti.

 • SÕPRADEGA SUHTLED PIIRAMATULT!

  Kui kasutad ZENi soodsat teenuste paketti, saad sellega kaasa piiramatult ZENide omavahelisi kõneminuteid. Suhtle sõpradega just nii palju kui tahad, kasvõi terve kuu ööpäev läbi :).

 • PIIRAMATULT KÕNESID ZEN JA ELISA MOBIILIDELE!

  Soovid piiramatult helistada nii sõpradele, kes ZENi kasutavad, kui ka kõikidele Elisa mobiilinumbritele – aga palun, ZEN paketiga on ka see võimalus olemas, räägi kasvõi kuu aega järjest.

 • OMA PEREGA RÄÄGID TASUTA!

  Tasuta rääkimiseks tuleb sinu ZEN kõnekaart liita Elisa perepaketiga, nii et sina ise ei peagi tegema muud, kui kodus seda võimalust mainima. Ja ZENi liitmine perepaketti on ka väga lihtne: Elisa lepinguline klient registreerib sinu ZEN kõnekaardi kas Elisa iseteenindusbüroos või kliendiinfo telefonil 6 600 600 Elisa perepaketi osaks ja tasuta perekõned ongi olemas. ZEN kõnekaardi liitmine Elisa perepaketti on tasuta.

 • ZENIGA SAAD KÕIKIDEST ELISA ESINDUSTEST UUE ÄGEDA NUTITELEFONI VÕI TAHVLI PÜSIKLIENDIHINNAGA

  ZENi klientidele kehtivad kõikides Elisa esindustes üle Eesti soodsad püsikliendihinnad. Tule ja vali endale sobiv telefon või tahvelarvuti!

 • ZEN ON KA VÄLISMAAL SOODNE

Just, võta ZEN reisile kaasa! See on lihtsalt nii palju soodsam ja mugavam mis iganes teistest võimalustest! ZENi reisipakettidega on nett alati piiramatu kiirusega, nii nagu Eestis juba harjunud oled, ja miskit lepingut pole vaja sõlmida.

 • PALJU LAADIMISVÕIMALUSI!

  Kõige mugavam on kõneaega laadida pangast püsimaksekorraldusega või siis siinsamas ZENi kodukal. Aga võimalusi on veel palju. Kõneaega saab laadida ka ZENi Facebooki lehel, helistades laadimise lühinumbrile, ostes kõneaega kioskite, bensiinijaamade, postkontorite ja toidupoodide kassast või laadides Elisa lepingulise kliendi arvelt.