Kuidas saan endale parimad hinnad?

1. Kui sinu ZENil pole raha teenuse tellimiseks, lae kõneaega juurde.

NB! Ainult kõneaja laadimisest uute pakettide saamiseks ei piisa. Lisaks tuleb ka teenus tellida, vt allpool.

2. Sisesta telefoni soovitud teenuse tellimise number ja helista.

Näiteks: vali number 95008 ja vajuta “helista”. Kui oled oma kõnekaardile laadinud teenuse tellimiseks piisavalt raha, saad kohe ka teate, et teenus on aktiveeritud. Ja sa saad 30 päeva või kuni paketis sisalduvate mahtude täitumiseni:

  • piiramatult oma ZENi sõpradega rääkida,
  • 600 minutit saad ilma igasuguse lisatasuta rääkida Eesti teistesse mobiilvõrkudesse
  • saata ilma lisatasuta 600 SMSi mis iganes võrku
  • ja kasutada 5GB piiramatu kiirusega mobiilset internetti.

Ja ongi tehtud:)!

Tähtis teada! Tellitud paketi hind arvestatakse sinu kõnekaardi kõneaja jäägist maha.

ZEN rõõmustab! Kõigi ZENi pakettidega saad kasutada just nii kiiret netti, kui sinu telefon laseb – 4G telefoniga piiramatu kiirusega 4G netti, 3G telefoniga piiramatu kiirusega 3G netti :)

  • Valitud paketi tellimise numbrile helistades aktiveerub paketipõhine sideteenus 30 päevaks (kehtib viimase kalendripäeva lõpuni) või kuni mahtude täitumiseni (edaspidi paketi kehtivusaeg).
  • Mitme paketi tellimisel on paketipõhine sideteenus aktiivne 30 päeva alates viimase paketi tellimisest ning pakettides sisalduvad teenusmahud liidetakse.
  • TÄHTIS TEADA! Tellitud paketi hind arvestatakse sinu kõnekaardi kõneaja jäägist maha.
  • 4€, 5€ ja 8€ paketis kuuluvad "Kõned teistesse võrkudesse" hulka kõik kõned, mis tehakse Elisa, Eesti Telekomi või Tele2 mobiilivõrku. 15€ paketis on „Kõned teistesse võrkudesse“ mahu täitumisel Elisa võrgus kõik kõned piiramatult tasuta kuni paketi kehtivusaja lõppemiseni.
  • Teenuspaketid võimaldavad piiramatut kiirust 2G, 3G ja 4G võrgus, olenevalt millist võrku sinu seade toetab.

Kas sinu SIM-kaart toetab 4G võrku?

Kui sul on selline SIM-kaart, nagu näed juuresoleval pildil, siis sellega saad ZENi paketiga kasutada piiramatut kiirust 4G võrgus. Tee lihtsalt oma telefonile taaskäivitus ja saadki kasutada 4G netti piiramatu kiirusega.  

 

Kui sinu ZENi SIM-kaart on teistsugune, siis leia selle tagaküljelt SIMi seerianumber. See on kõige pikem numbrikombinatsioon, mis seal kirjas. Kui seerianumber on suurem kui EE21131019000012 (piisab kui vaatad siin allajoonitud osa), siis saad 4G-d kasutada. Kui number on väiksem, siis tule Elisa esindusse ja vahetame sinu SIM-kaardi uue vastu. Juuni lõpuni on SIMi vahetus tasuta J!

Hea teada! 4G neti kasutamiseks vajad nutitelefoni, mis 4G võrku toetab. Kui sul 4G nutitelefoni ei ole, siis väike meeldetuletus sulle – Elisa esindustest saad ZENi kliendina osta nutitelefoni soodsa püsikliendihinnaga.