PIIRAMATU KIIRUSEGA INTERNET

Mobiilne internet võimaldab sul olla kogu maailmaga ühenduses, kus iganes sa viibid. ZEN pakub selleks mitmeid soodsaid võimalusi.

Selleks, et saaksid oma nutitelefonist täit rõõmu tunda, vajad mobiilset internetti, vaid nii on internet sinuga kõikjal, kus iganes viibid. Ja see, et internet lihtsalt peab olema gigakiire, on ZENi jaoks lihtsalt elementaarne!

ZEN pakub piiramatu kiirusega interneti kasutamiseks mugavaid võimalusi:

  • Üks variant on kasutada ZENi paketti, kus lisaks kõnedele ja sõnumitele sisaldub ka mobiilne internet.
  • Lisaks tutvu allpool netipiletitega. Netipiletiga saad interneti oma telefoni päevaks, nädalaks või kuuks – just nii pikaks ajaks, kui sulle sobib.

 

Vali endale sobiv piiramatu kiirusega internetipilet siit! Internetti saad nende pakettidega kasutada piiramatu kiirusega ükskõik millise nutitelefoniga, nii 3G kui ka 4G võrgus.

Hea uudis! Netipiletid on nüüd varasemast veelgi paremad! Hind jäi samaks aga enamuses neist on nüüd palju rohkem netti, mõnes lausa poole rohkem! Leia sobiv netipilet ja jaga elu!

Pileti tellimiseks saada SMS märksõnaga NET4G1, NET4G7 või NET4G30, NET4G30L, NET4G30XL numbrile 95000. Pilet on aktiveeritud, kui saabub vastussõnum.

Netipiletit saab tellida ka numbrilt 15300. Kui saadad märksõna NET1, siis aktiveeritakse Sulle päevapilet, mille hind on 1 €. Kui saadad märksõna NET7, siis aktiveeritakse Sulle nädalapilet, mille hind on 5 €.

  • Internetipilet kehtib kalendripäeva lõpuni.
  • Zen kõnekaardi interneti kuupiletiga saad internetis surfata 30 päeva järjest. Kõikide netipiletite mahu puhul kehtib mõistliku kasutamise piir vastavalt paketile. Internetti saad kasutada piiramatu kiirusega. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit.
  • NB! Pilet sisaldab vaid Eesti-siseseid andmemahte. Välismaal maksustatakse M-interneti kasutamist vastavalt välisoperaatori kehtestatud hindadele. Loe lähemalt roamingu hinnakirjast
  • Pileti kehtivusaja lõppemisel saabub sulle sellest teavitav SMS, misjärel hakkab mobiilse internetiühenduse kasutamisel kehtima sinu tavapärane andmeside hind.