Liigu edasi põhisisu juurde
Põhisisu algus

Kui tahad Põhjamaades või Baltikumis nii helistada kui netis surfata...

ZENi reisipaketiga on sul kõik vajalikud teenused olemas 30 päevaks. Hästi mugav. Kui reis on lühem, saad paketti lihtsalt Eestis edasi kasutada.

 

Paketid kehtivad Eestis ja Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis Tele2 ja Telenori võrgus ning Norras ja Taanis Telenori võrgus.

 

Kui tahad Põhjamaades või Baltikumis ainult netis surfata…

Netipileteid saad reisil osta nagu Eestiski kas päevaks, nädalaks või kuuks. Sinu valik. Ja muidugi on internet alati piiramatu kiirusega.

Internetipiletid kehtivad Eestis ja Soomes Elisa võrgus, Lätis ja Leedus Bite võrgus, Rootsis Tele2 ja Telenori võrgus ning Norras ja Taanis Telenori võrgus.

Loe pakettide tingimusi

 

Kui tahad mujal Euroopas netis surfata…

Netipileteid saad reisil osta nagu Eestiski kas päevaks, nädalaks või kuuks. Sinu valik. Ja muidugi on internet alati piiramatu kiirusega. Helistada saad reisil ka, kõnehinnad leiad siitsamast veebilehelt veidi allpool.

Hinnad kehtivad alates 20.06.2024.

Internetipiletid kehtivad Eestis, Austrias, Belgias, Bulgaarias, Fääri saartel, Gibraltaril, Hispaanias, Hollandis, Horvaatias, Iirimaal, Islandil, Itaalias, Kreekas, Küprosel, Leedus, Liechtensteinis, Luxembourgis, Lätis, Maltal, Norras, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Rootsis, Rumeenias, Saksamaal, Slovakkias, Sloveenias, Soomes, Taanis, Tšehhis ja Ungaris.

Loe pakettide tingimusi

Kui reisid riikidesse, kus ZENi reisipaketid ei kehti...

Kui reisid mõnda teise Euroopa Liidu riiki, võta ka sinna kindlasti ZEN kaasa! Sest hinnad on kõikjal Euroopa Liidus väga soodsad. Vali siit riik, kuhu reisid.Pane tähele! Kõnekaardiga saad välisriigis viibides helistada ja SMSe saata vaid külastatava riigi numbritele ja Eesti numbritele. Hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

Palun vali/sisesta koht, mille hinnateavet soovid: