Liigu edasi põhisisu juurde
Põhisisu algus

Elisa sulgeb homsest ajutiselt esindused üle Eesti

16.03.2020

Elisa sulgeb homsest ajutiselt esindused üle Eesti

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ja inimkontaktide vähendamiseks sulgeb Elisa homsest kõik esindused üle Eesti. Zen kliente oodatakse vajadusel Elisa poole pöörduma infotelefoni kaudu.

Seoses eriolukorraga sulgeb Elisa homsest koroonaviiruse leviku tõkestamiseks ja inimkontaktide vähendamiseks kõik esindused üle Eesti. Zen kliente teenindame Elisa klienditelefonil 6 600 600. Tavapäraselt vastatakse kõikidele klientide küsimustele teenuste, seadmete ja muude küsimuste osas.

„Mõneti võib see tekitada ebamugavust, kuid peame tänases hetkes oluliseks vähendada inimeste liikumist ja vajadust külastada keskust. Lisajõuna toome Elisa virtuaalsetesse kanalitesse klientide küsimustele vastama ka meie esinduste töötajad,“ sõnas Elisa erakliendiüksuse juht Andrus Hiiepuu. „Kuniks keskused on lahti kasutavad töötajad Elisa esinduse ruume edaspidi kaugtööks, aidates vastata klientide küsimustele ja muredele.“ Esindused jäävad ajutiselt suletuks kuni olukorra normaliseerumiseni. Uue info korral teavitab sellest ettevõte kliente koheselt.

Elisas müüdavate seadmete ost ja teenustega liitumine toimib jätkuvalt ka läbi e-kanalis ning seadmed toimetatakse klientideni pakiautomaatide kaudu. Klientidega, kes ootavad hooldusest saabuvaid seadmeid võtame eraldi ühendust ning klientidel, kes soovivad seadet parandada palume pöörduda kodulehe kaudu meie klienditeenindusse.

Mõeldes oma klientidele avas Elisa koostöös Targa Töö Ühinguga ka Kaugtöö kiirabi abitelefoni, et aidata Eesti inimestel kaugtööd teha ja tekkivatele küsimustele vastuseid leida. Ettevõtmise eesmärk on lisaks toetamisele ka julgustada inimesi rohkem kodutööle, et anda nii oma panus koroona viiruse leviku tõkestamisele. Kaugtöö kiirabi on leitav leheküljelt smartwork.ee või e-maililt kiirabi@smartwork.ee.